Kalejdoskop

DODANO: Czwartek, 05 października 2017

Beautifully functional - premiery Profim podczas Warsaw Home Expo 2017

 • Chic Air. Fot. Profim

  Chic Air. Fot. Profim

 • Chic. Fot. Profim

  Chic. Fot. Profim

 • Mickey. Fot. Profim

  Mickey. Fot. Profim

 • My Turn. Fot. Profim

  My Turn. Fot. Profim

 • Violle. Fot. Profim

  Violle. Fot. Profim

Profim zaprasza architektów, dziennikarzy, znawców i pasjonatów designu oraz partnerów biznesowych na wystawę, która odbędzie się podczas targów Warsaw Home Expo 2017 w dniach 6-8 października. Na odwiedzających czekają premiery m.in. nagrodzona Red Dot Awards 2017 kolekcja Chic Air Christophe’a Pillet.     

Profim, jeden z najbardziej liczących się w Europie producentów siedzisk, krzeseł i foteli biurowych zaprasza na swoje stoisko podczas międzynarodowych targów wyposażenia wnętrz Warsaw Home Expo 2017. Na odwiedzających czekają m.in.: prezentacja najnowszej kolekcji mebli zaprojektowanych przez Paula Brooksa i ITO Design oraz premierowy pokaz kolekcji Chic Air Christophe’a Pillet, uhonorowanej międzynarodową nagrodą Red Dot Awards 2017. 

Wystawę firmy Profim, przygotowaną przy współpracy z marką Vzór, która zaprezentuje klasyki polskiego designu z lat 50. XX wieku, będzie można odwiedzić w dniach od 6 do 8 października 2017 na stoisku A4/B14 w hali F na terenie Ptak Warsaw Expo, w Nadarzynie k. Warszawy, przy Alei Katowickiej 62. Dla dziennikarzy i przedstawicieli mediów przewidziano także specjalną konferencję prasową, którą odbędzie się 6.10.2017 o godz. 11.30.

Artykuł promocyjny

Autor: gac