Nowości rynkowe

DODANO: Piątek, 02 luty 2018 | WYDANIE: XII/2017

Delikatna linia podkreślona szklanymi kryształkami

 • Uchwyt KU02 mimo swej delikatnej formy ma dużą wytrzymałość. Fot. DC Polska

  Uchwyt KU02 mimo swej delikatnej formy ma dużą wytrzymałość. Fot. DC Polska

 • Szczególnie efektowny kontrast model KU02 uzyska na frontach jednobarwnych, co widać na przykładowym zestawieniu kolorów. Fot. DC Polska

  Szczególnie efektowny kontrast model KU02 uzyska na frontach jednobarwnych, co widać na przykładowym zestawieniu kolorów. Fot. DC Polska

 • Dostępność uchwytu w trzech rozmiarach zwiększa jego aranżacyjną atrakcyjność. Fot. DC Polska

  Dostępność uchwytu w trzech rozmiarach zwiększa jego aranżacyjną atrakcyjność. Fot. DC Polska

W kategorii uchwytów nowoczesnych firma DC Polska ma kilka o szczególnie wyrafinowanej kompozycji, w których matowo połyskującym chromowanym powierzchniom towarzyszą dekoracyjnie szlifowane szklane kryształki.

Uchwytów meblowych o wyjątkowo dekoracyjnych formach firma DC Polska ma w swojej ofercie wiele, ale są takie, którym warto poświęcić nieco więcej uwagi. Na pewno należą do nich modele KU02, CD6710-G2-K oraz CD7161-G2-K. Są to wzory nowoczesne przeznaczone do mebli o prostych formach, a najlepiej będą prezentowały się na frontach jednobarwnych w wysokim połysku lub na frontach w ciemnych naturalnych fornirach.

Uchwyt KU02 jest odwzorowaniem delikatnego kwiatu o pięciu płatkach różnej wielkości, z których trzy są pełne, a dwa jedynie obrysem płatków. W środku znajduje się okrągłe, szlifowane szkiełko, przypominające jubilerski kryształ. Powierzchnia uchwytu pokryta jest powłoką chromową w połysku. Produkt dostępny jest w rozstawach 64 i 96 mm oraz w wersji prawostronnej i lewostronnej.

– Ten model sprawia wrażenie niezwykle delikatnego, ale w rzeczywistości jest stabilny i bardzo wytrzymały – mówi Dariusz Kazek, dyrektor handlowy w firmie DC Polska. – Bardzo długo będzie cieszył użytkowników swoim pięknym wyglądem.

Uchwyt CD6710-G2-K ma formę geometryczną – dwie szerokie belki ułożone równolegle z mocno podkreślonym odstępem między sobą, wsparte na mocnych podporach. Łączącym je elementem są dwa kwadratowe szklane kryształki. Uchwyt oferowany jest w dwóch rozstawach – 64 i 96 mm. Atutem tego modelu jest dopasowana wersja gałki, dostępna pod handlową nazwą CD7161-G2-K. Oba modele wykończone są powłoką chromową w wysokim połysku.     

Uchwyty KU02, CD6710-G2-K oraz CD7161-G2-K sprzedawane są w opakowaniach jednostkowych pudełek.

Autor: artykuł promocyjny