Nowości rynkowe

DODANO: Środa, 31 stycznia 2018 | WYDANIE: XII/2017

Nowe kolory i nowe kolekcje

  • Kolekcja kolpa-san premium w kolorze malinowym była wyróżniającą się kompozycją na targowym stoisku.

    Kolekcja kolpa-san premium w kolorze malinowym była wyróżniającą się kompozycją na targowym stoisku.

  • Marka kerrock wprowadziła do oferty produktowej na rok 2018 wiele nowych kolorów.

    Marka kerrock wprowadziła do oferty produktowej na rok 2018 wiele nowych kolorów.

  • Umywalki z serii Tri-Vario dostępne są w różnych wersjach montażu.

    Umywalki z serii Tri-Vario dostępne są w różnych wersjach montażu.

Firma Kerox, generalny dystrybutor w Polsce produktów marki kerrock, pokazała po raz pierwszy publicznie nową kolekcję kolorów na rok 2018 i wprowadzone w tym roku nowe elementy wyposażenia łazienek.

Nowe kolory nowoczesnego mineralno-akrylowego materiału kerrock, produkowanego przez słoweńską firmę Kolpa, zostały pokazane podczas targów Furnishow, które odbywały się w październiku w Warszawie. Na stoisku firmy Kerox, która jest generalnym dystrybutorem w Polsce materiału kerrock, można było zobaczyć nie tylko kolory przygotowane na rok 2018, ale także nowe elementy wyposażenia łazienek.

– Kolpa wprowadziła do oferty kolorystycznej 34 nowe wzory, w tym kolory jednobarwne, granitowe, nową serię midnight black, czyli kolory czarne, z większą zawartością czarnego pigmentu, nowe kolory w serii marmurowej marble – ze smugami odzwierciedlającymi naturalną skałę – mówił Jarosław Ratowski, prezes firmy Kerox.

Firma wprowadziła w tym roku również wiele nowych modeli umywalek, które także prezentowała na stoisku. Warta uwagi jest seria umywalek Tri-Vario, na którą składają się trzy modele – Ofelia o kształcie kwadratowym, Olivia o kształcie owalnym i Oriana o kształcie okrągłym. Każdy z modeli oferowany jest w trzech wersjach, w zależności od sposobu montażu – podklejanie pod blatem, wpuszczanie w blat lub stawianie na blacie.

Zwiedzający targi mogli też zobaczyć nową linię kolpa-san premium, która zawiera kolekcje łazienkowe – wanny, umywalki, meble łazienkowe w ciekawej kolorystyce.

– Część kolekcji została zaprojektowana przez włoskiego projektanta Luciano Ferrazzano ze Studia DLF, a część to dzieło projektantów fabryki Kolpa – tłumaczył prezes Ratowski. – Są to meble łazienkowe z wyższej półki, dla klientów szukających wyrafinowanych wzorów. Tu pokazujemy kolekcję składającą się z wanny wolno stojącej, umywalki montowanej na blacie, półki i lustra w kolorze malinowym na zewnątrz i białym od środka.

Warto wspomnieć, że kolekcja kolpa-san premium i umywalki Tri-Vario cieszyły się dużym zainteresowaniem zwiedzających.

Autor: Tekst i Fot.: Irena Muszałowska